zionlionz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BULGARIAN MOVEMENT OF JAH PEOPLE

Go down

GMT + 6 Hours BULGARIAN MOVEMENT OF JAH PEOPLE

Писане  Maindy Съб Мар 29, 2008 10:48 pm

Bulgarian Movement of Jah People !

Privet , Bratq i sestri nari4a6ti sebe si rastafari !

Shte zapo4na ot samoto na4alo :

Predi okolo 1 godina i ne6to osyznah sebe si i zaobikalq6tiq ni svqt s pomo6tta na reggae muzikata i rastafari kulturata , no ne vsi4ko stana samo ot muzikata . Sled kato pro4etoh dosta stranici s informaciq za celite na rastafari dvijenieto i negovata naso4enost , az poglednah na sebe si s drugi o4i . Ot togava zapo4nah da gledam na sebe si kato Rastaman .

Moqta cel sega e 4rez motiviraneto na kolkoto se moje pove4e hora da pro4etat pone malko za taka sve6tenata za nas Rastafari kultura i ako na tezi hora im e otredeno to te 6te povqrvat i 6te poglednat na obrakajav6tiq gi svqt kato na svqt izpylnen s vyzmojnosti za mir , lubov i edinstvo mejdu vsi4ki hora na planetata Zemq , kato svqt izpylnen s rastafanatizym !

Neka podkrepim horata ot ZionLionz SoundSystem , kakto i reggae izpylnitelite na bg scenata . Nqma da izbroqvam imena za da ne izpusna nqkogo . Neka vseki sledva pytq na4ertan ot hora kato Marcus Garvey i izpolzva pesnite na hora kato Bob Marley za informaciq kakvi sa celite , kakvi sa vyzmojnostite i aspektite na na6ata kultura , a ako iskate i religiq !

Ne se sramuvaite ot tova da pokajete sebe si , ne se sramuvaite da pokajete rastafari sy6tnostta si ! Okotovete se sys pozitivizym , razgyrnete se du6evno i se pomolete za pove4e rastafanatizym ! Jah bless us all mi breddans n sistress !

Follow di Selassie way ! Roar in Selassie's name !
Knowledge is di weapon !
Bulgarian Movement of Jah People

P.S. Pishete mi za poveche informaciq!


BULGARIAN MOVEMENT OF JAH PEOPLE Logo_j10
Maindy
Maindy
Rasta

Брой мнения : 7
Join date : 29.03.2008
Age : 32
Местожителство : Rousse Bulgaria

http://www.myspace.com/jedimaindytricks

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите